K dispozícii v týchto jazykoch
English edition Dutch edition German edition Polish edition Italian edition Brazilian edition French edition Serbian edition Swedish edition Indonesian edition Ukrainian edition Spanish edition Albanian edition Hungarian edition Macedonian edition Slovenian edition Chinese edition Russian edition Finnish edition Slovak edition
"This book has massive explanatory power. It can liberate your mind."
Jeffrey Tucker, executive editor of Laissez Faire Books

Autoroch

"There is a difference between democracy and freedom. Freedom is not measured by the opportunity to vote. It can be measured by the scope of what we do not vote about."

John T. Wenders
Karel BeckmanKarel Beckman
Karel Beckman je spisovateľ, žurnalista, ako aj zakladateľ a šéfredaktor nezávislej internetovej publikácie Energy Post (www.energypost.eu). V minulosti pracoval ako novinár v holandských finančných novinách Financieele Dagblad.

Frank KarstenFrank Karsten
Frank Karsten je zakladateľom Mises Instituut Nederland a Stichting Meer Vrijheid (Nadácia pre viac slobody), dvoch holandských libertariánskych organizácií, ktorých cieľom je zvýšenie osobnej a ekonomickej slobody. Pravidelne verejne vystupuje proti rastúcemu zasahovaniu Štátu do životov občanov. frank@beyonddemocracy.net.

Prekladateľ

Martin DeakMartin Deak